Kurumsal

Sektörde Gökhan Çelik İmalat San. Ltd olarak 1992 yılında faaliyete geçen firmamız, aynı zamanda  2003 yılında kurulan Çehan İnşaat Ltd ismiyle de hizmet vermeye devam etmektedir.Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere her iki firmamız ile uluslararası standartlarda ve deneyimli ekiplerimiz ile 25 den fazla proje tamamlamıştır. 

Firmamız, endüstriyel tesislerde, güç santrallerinde, çimento fabrikalarında ve tersanelerde korozyon kontrolü, yüzey hazırlığı, boya ve kaplama işleri yapmaktadır.

Uygulamalarımız, projelerin teknik emniyet regulasyonları ve kalite güvence/ kontrol standartlarına uygun, deneyimli ve sertifikalı uzman personel tarafından yapılmaktadır.

Misyon

Çehan Ltd, kalitesini uzman kadrosuyla geliştirmeye, çalışanlarını kalite ve iş güvencesiyle bulusturmaya, teknolojiyi ve konusundaki tüm gelişmeleri takip ve uygulamaya devam etmektedir.

Vizyon

Firmamız kaliteyi ilke edinen, projeleri zamanlama ile örtüştüren, çevre ve işçi sağlığına önem veren ve  teknik emniyet kurallarını uluslararası standatlarda uygulayan  bir işletmedir.

Kalite Politikası

Proje başlamadan önce işveren tarafından sağlanan proje kalite dokumanları, tarafımızdan incelendikten sonra, uygulama yöntemleri (method of statement) teknik spesifikasyonlara ve prosedürlere uygun olacak bir biçimde belirlenir.
Yapılan her uygulamanın kontrolü, istenen tüm testler ve raporlama NACE ( National Association of Corrosion Engineers)  International sertifikalı inspektörlerimiz tarafından işveren nezaretinde yapılır.

İşçi Sağlığı ve Güvenliği


Her proje baslangıcında, çalışanlarımız, teknik emniyet, çevre ve işçi sağlığı konularında eğitim almaktadırlar. Firmamızın her projede vazgeçilmez saydığı ve proje uygulama esnasında en önemli ilkesi, işçi sağlığı ve güvenliğidir. 
Bugüne kadar tamamlanmış hiçbir projemizde kaza ve/veya yaralanmadan kaynaklanan işçi ve iş kaybı yaşanmamıştır.